Wśród bydgoskich przestrzeni eventowych pojawiło się niezwykle ciekawe miejsce. Dlaczego? Bo to połączenie przemysłowej historii miasta z bardzo nowoczesnym designem w wysmakowanym industrialnym stylu.

Scena, fabryka lloyda, konferencje

Fabryka Lloyda, bo o niej mowa, to część dawnej hali produkcyjnej stoczni, co za tym idzie, położona jest nad rzeką Brdą. XIX-wieczny budynek umiejscowiony jest przy skrzyżowaniu ulic: Fordońskiej i Kamiennej. Od razu trzeba zaznaczyć tym, którzy nie lubią zbaczać z centrum, że dostępny jest parking dla gości, zaś odwiedzający, którzy chcieliby zapoznać się lepiej z barowym menu można zaproponować bezpośrednie połączenie komunikacją miejską.

Co nas czeka w środku? Fabryka Lloyda składa się z hali głównej, dwóch antresol oraz dwóch sal szkoleniowych, które łącznie mogą pomieścić ponad 800 osób. To stwarza szerokie możliwości do organizacji nie tylko imprez kulturalnych, ale również biznesowych i szkoleniowych. Fabryka Lloyda jest dobrze przygotowana do organizacji konferencji. Znajdują się tam: rozkładana widownia, catering oraz profesjonalny sprzęt AV. Scena to bardzo ważny element tego miejsca. Fabryka pachnie jeszcze nowością, a już zaskakuje ilością organizowanych koncertów. Grają tam zarówno najpopularniejsi polscy artyści, jak i cenione lokalne zespoły.

Bar, fabryka lloyda, konferencje

Po wielu miesiącach pracy zespołu Fabryki Lloyda możemy wreszcie skorzystać z szerokiej oferty, jaką daje to miejsce. Tego lata co tydzień od czwartku do niedzieli od godz. 17.00 można relaksować się w letnim ogródku Na niedzielę wprowadzona została oferta, która tworzy dogodne warunki do odwiedzenia hali i poznania nowego miejsca jeszcze przed rozpoczęciem jesiennych wydarzeń. Fabryka zostaje otwarta tego dnia wcześniej, bo o godzinie 14:00. Goście mogą skorzystać z leżaków, skosztować pysznej lemoniady, deserów lodowych oraz zjeść obiad w atrakcyjnej cenie.

Wyposażenie: klimatyzacja, profesjonalne nagłośnienie, Wi-Fi, specjalistyczne oświetlenie, mobilna scena, 2 garderoby z łazienką, rozkładana widownia, wyposażenie konferencyjne

 Widownia, fabryka lloyda, konferencje

 

Zobacz również:

 -->> Daj się przekonać!

-->> Dlaczego Bydgoszcz

-->> Obiekty i usługi MICE