MP Fast Date Bydgoszcz 2019W dniach 26-27 kwietnia gościliśmy w Bydgoszczy 40 planistów wydarzeń z całej Polski w ramach MP Fast Date Bydgoszcz 2019 organizowanego przez MeetingPlanner.pl, Bydgoszcz Convention Bureau oraz Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze.

Była to okazja do bezpośrednich rozmów lokalnych dostawców usług MICE z krajowymi planistami wydarzeń (pierwszy dzień w BCTW), a także do prezentacji bydgoskiej oferty podczas fam trip drugiego dnia. Była to pierwsza tak duża okazja do zaprezentowania naszego miasta na branżowej imprezie jako ciekawej destynacji turystycznej i biznesowej, z uznanym partnerem jakim jest Meeting Planner.

 

MP Fast Date Bydgoszcz 2019Istotą MP Fast Date® są indywidualne spotkania B2B pomiędzy planistami spotkań, a podwykonawcami prezentującymi swoje oferty. Ważnymi elementami takich wydarzeń jest także networking, edukacja, wymiana doświadczeń i nawiązywanie relacji.

Spotkania z cyklu MP Fast Date® MeetingPlanner.pl organizuje w całej Polsce od ponad sześciu lat. Każda edycja cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony przedstawicieli agencji eventowych i klientów korporacyjnych, jak również reprezentantów obiektów i usług skierowanych do organizatorów wydarzeń. Odbyło się już 31 edycji przedsięwzięcia, w którym wzięło udział 1270 planistów spotkań i w ramach których odbyło się 12 900 spotkań B2B.

 

Zobacz również:

-->> Katalog obiektów

-->> Dlaczego Bydgoszcz