BCTW oferuje 11.000 m² powierzchni ekspozycyjnej o wysokości 13m, nieograniczonej żadnymi elementami konstrukcyjnymi, na prawie 7 tysięcy osób. Dzięki systemowi elektrycznych ścian mobilnych, możliwy jest podział na trzy hale i organizacja kilku niezależnych wydarzeń w tym samym czasie (konferencja, bankiet, koncert).

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze | Bydgoszcz Nad częścią targowo-wystawienniczą góruje przestronna antresola. Szeroka na 5 metrów i długa na 200 metrów rozciąga się na całej długości hali i daje się, tak jak hala, podzielić na trzy niezależne segmenty.

Część konferencyjna od 30 do ponad 500 osób, utrzymana jest w konwencji 4 pór roku. Wystrój każdej z 4 sal cechuje się inną kolorystyką. Każda sala konferencyjna jest komfortowa, nowocześnie wyposażona i klimatyzowana. Istnieje możliwość ich całkowitego zaciemnienia.

Nad wejściem głównym nowoczesnego Centrum usytuowane jest obszerne lobby o powierzchni prawie 380 m. Świetnie nadaje się do organizacji bankietu lub przerwy kawowej. Tutaj można się spotkać, porozmawiać i Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze | Bydgoszcz wymienić doświadczeniami.

W strefie przeznaczonej na spotkania biznesowe w elitarnym gronie BCTW dysponuje dwoma VIP-roomami. Są one wyposażone w szereg udogodnień.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się parking na ok. 650 miejsc dla samochodów osobowych oraz specjalny parking dla autokarów i samochodów ciężarowych.

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze jest miejscem dzielenia się  wiedzą i doświadczeniami pomiędzy  kontrahentami. Udział w targach oraz  konferencjach organizowanych w BCTW to Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze | Bydgoszczwyjątkowa okazja nawiązania cennych kontaktów w branży.

www.bctw.pl

biuro@bctw.pl

tel. +48525859474