Organizatorzy to grupa zawodowa ludzi tak bardzo pochłoniętych swoją pracą, że zazwyczaj trudno im się spotkać w szerokim gronie. Na szczęście takie imprezy, jak Forum Branży Eventowej przyciągają fachowców z całego kraju i pozwalają dzielić się swoimi doświadczeniami. Ostatnie takie wydarzenie miało miejsce 22 stycznia w hali Expo XXI w Warszawie.

FBE, Warszawa, Convention, Bureau, eventyNa tym prestiżowym forum nie zabrakło również nas. Razem z Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym udzielaliśmy informacji na temat naszego miasta oraz obiektów konferencyjnych. W tle odbywały się wystąpienia fachowców z dziedziny event managementu. Poruszono tematy nowych trendów, roli organizatora oraz nowoczesnego podejścia do tworzenia wydarzeń. Naszą rolą było przede wszystkim promowanie bydgoskich obiektów oraz budowanie dobrych relacji z osobami zainteresowanymi naszym regionem.

Z wielu rozmów, które przeprowadziliśmy, wynika że w ciągu ostatnich lat wizerunek Bydgoszczy bardzo się zmienia na korzyść miasta. Ludzie coraz chętniej przyjeżdżają tu nie tylko w celach turystycznych, ale również biznesowych. Forum Branży Eventowej odbyło się w czasie, w którym równolegle promowaliśmy Bydgoszcz w plebiscycie na Najlepszy Europejski Cel podróży 2020. Zachęcaliśmy uczestników do głosowania na nasze miasto. Udało nam się również skłonić znanego prezentera i konferansjera Bilguuna Ariunbaatara do zrobienia zdjęcia na naszym stoisku.

Cieszymy się, że wzięliśmy udział w Forum Branży Eventowej. Wydarzenie oceniamy bardzo wysoko i planujemy powrót za rok.

 

Zobacz również:

-->> Katalog obiektów

-->> Dlaczego Bydgoszcz