Poznaj zobacz więcej | poznaj | BydgoszczKolejna edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną odbędzie się w dniach 20-22 marca 2020r.

Założeniem akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 20-22 marca 2020r. na terenie całego kraju.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za pół ceny”, która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

W Bydgoszczy skorzystać będzie można ze specjalnie przygotowanych ofert hoteli, muzeów. Pełna lista miejsc, jak i szczegóły akcji będą dostępne na stronie polskazobaczwiecej.pl

Zobacz więcej:

-->> Najważniejsze wydarzenia w Bydgoszczy w 2020 roku

-->> Zabytki i atrakcje turystyczne