Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE - Teatr Kameralny

Gdzie?
WARSZTATY ŚWIĄTECZNE - Teatr Kameralny

Informacje od Organizatora:
Święta zbliżają się coraz większymi krokami, więc spieszymy do Was z wyjątkową świąteczną ofertą. Teatr Kameralny po raz pierwszy zaprasza na warsztaty świąteczne. W dniach 17 i 18 grudnia, w godzinach 11:00-14:00, przestrzeń Teatru zmieni się w pracownię Świętego Mikołaja. Co w niej powstanie? Wykonane przez Was własnoręcznie świeczniki i choinki z różnych materiałów. Może przeznaczycie je na przygotowane od serca prezenty, a może pięknie udekorują wigilijne stoły i domy. Tak czy inaczej – gwarantujemy świetną, twórczą zabawę w wyjątkowej atmosferze.
17 grudnia, 11:00-14:00 – świeczniki ze słoików. Przygotujemy wyjątkowe lampiony w nurcie eko, dając przedmiotom codziennego użytku drugie życie. Liczy się Wasz pomysł, wyobraźnia i kreatywność. Pójdziemy tam, gdzie poniesie nas fantazja.
18 grudnia, 11:00-14:00 – choinki handmade. Wstążki, włóczka, patyki, szyszki… Choinki w wielu wersjach i wymiarach, którymi będziecie mogli upiększyć… Wasze choinki. Proste materiały, piękne efekty.
UWAGA! 17-18 grudnia to ostatni przedświąteczny weekend. Wielu z Was pewnie chce wykorzystać ten czas na większe zakupy, sprzątanie, pieczenie… Warsztaty są przeznaczone dla dzieci od piątego roku życia bez górnej granicy wiekowej. Możecie swoje pociechy zostawić nam pod opieką – nasza edukacyjna kadra zadba o ich bezpieczeństwo i dobrą zabawę, a Wy będziecie mogli się zająć innymi obowiązkami. Koszt udziału w warsztatach to 50 zł od osoby. W każdym wydarzeniu opłatę ponosi uczestnik oraz opiekun. Zapewniamy materiały, ale gorąco zachęcamy Was do przyniesienia słoików, ścinków materiałów i tym podobnych rzeczy. Na pewno znajdziemy dla nich świetne zastosowanie. Zapraszamy!
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.


______________________
Kalendarz wydarzeń  
odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry