Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

"Butelki Zwrotne" - premiera płyty

Gdzie?

Informacje od Organizatora:
"Butelki Zwrotne" powracają z długo wyczekiwanym, trzecim albumem!
Po efektownym występie na "XIX In Memoriam Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego" w Tczewie, z którego zespół przywiózł dwie statuetki, oraz ciepłym przyjęciu EPki "Iskry”, która zyskała uznanie wśród fanów gitarowego grania i zagościła na antenach polskich rozgłośni radiowych, zespół z Bydgoszczy nie zwalnia tempa przynosząc słuchaczom świeżą dawkę muzycznych wrażeń.
Płyta zatytułowana "Rzeki, kwiaty, drzewa" powstawała z zamiarem stworzenia materiału, który swoim brzmieniem, treścią i klimatem wyróżniałby się na tle współczesnej sceny rockowej.
Zamiast rejestrować dźwięki w studiach nagraniowych powszechnie uznawanych za profesjonalne, kapela uciekała z dala od zgiełku miasta w zacisze Borów Tucholskich. Dopiero tam, w zaadaptowanych przez siebie na przestrzeń studyjną świetlicach wiejskich i otoczeniu pięknej przyrody udało się stworzyć atmosferę sprzyjającą procesowi twórczemu.
Tak, podczas trzech turnusów nagraniowych, w pocie czoła i spowodowanym nadmiarem śmiechu bólu brzucha zespół konsekwentnie własnymi siłami kompletował utwory na swoją trzecią płytę.
Album „Rzeki, kwiaty, drzewa” ujrzy światło dzienne 23 lutego 2024, a jego premiera będzie miała miejsce w murach Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy.
Bilety na wydarzenie w cenie 40 PLN dostępne będą w kasach MCKu oraz online. Szczegóły wkrótce!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry