Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Senior aktywny i kreatywny - figurki świąteczne

Gdzie?
Senior aktywny i kreatywny - figurki świąteczne

Figurki świąteczne na kreatywnych warsztatach dla seniorów


Dekoracyjne figurki na Święta stworzą seniorzy w ramach ostatnich w tym roku zajęć z cyklu „Senior aktywny i kreatywny”, które odbędą się 9 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. Udział w warsztatach w duchu zero waste, czyli tworzenia nowych przedmiotów z rzeczy, które już zostały zużyte, to ogromna satysfakcja. To też doskonała okazja, aby spędzić czas w gronie osób pasjonujących się tworzeniem rękodzieła. Wstęp jest bezpłatny.


Ręcznie wykonane choinki, mikołaje i dziadki do orzechów są nie tylko wspaniałymi świątecznymi dekoracjami, lecz również mogą stać się niebanalnym pomysłem na prezenty dla najbliższych. W trakcie sobotnich zajęć w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz seniorzy dowiedzą się, jak wykonać świąteczne ozdoby z butelek. Do stworzenia dekoracji posłużą najróżniejsze materiały, kawałki tkanin o różnych fakturach, wzorach czy kolorach, dekory, guziczki czy małe bombeczki. Warto wykorzystać materiały, które już spełniły swoją rolę - w duchu idei zero waste.
Podczas warsztatów „Senior aktywny i kreatywny” w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz uczestnicy poznają różne techniki rękodzielnicze i mają możliwość dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, uczyć się od siebie nawzajem i rozwijać swoje umiejętności. Zajęcia są idealnym sposobem na spędzenie czasu w kreatywny sposób, wzbogacenie się o nowe umiejętności oraz nawiązanie nowych znajomości.
Udział w warsztatach kreatywnych jest bezpłatny, uczestnicy na miejscu otrzymują wszelkie przybory potrzebne do wykonania dekoracji, a po zajęciach mogą zabrać swoje rękodzieło do domu.
Ostatnie w tym roku warsztaty kreatywne dla seniorów odbędą się 9 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego. W zajęciach można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.


______________________
Kalendarz wydarzeń  
odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.  


 


 

do góry