Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Spędź Dzień Dziecka z Bolkiem i Lolkiem w CH Focus!

Gdzie?
Spędź Dzień Dziecka z Bolkiem i Lolkiem w CH Focus!

Informacje od Organizatora:
Zbliża się Dzień Dziecka! Z tej okazji w CH Focus szykuje się mega impreza z udziałem bohaterów kultowej bajki z lat 80-ych –  Bolka i Lolka! Na trzy dni centrum handlowe zamieni się w wielkie podwórko do zabaw, przypominające to z młodzieńczych czasów waszych rodziców! Gra w klasy, skakanie przez gumę, spotkanie z Bolkiem i Lolkiem, konkursy z nagrodami, a także darmowa wata cukrowa – to wszystko czeka na gości bydgoskiej galerii w dniach 1-3 czerwca.
Jeśli jesteście fanami kreskówek i dobrej zabawy, odwiedźcie koniecznie CH Focus! W pierwszych dniach czerwca bydgoskie centrum zaprasza na bajkowy Dzień Dziecka z atrakcjami!
W CH Focus powstanie wyjątkowa strefa zabaw zaaranżowana na podwórko w stylu lat 80 i 90-ych. Każde dziecko będzie mogło w niej zagrać w zabawy podwórkowe z czasów dzieciństwa swoich rodziców, takie jak gra w klasy, w gumę, retro, skakankę czy malowanie kredą. Dodatkowo na miejscu będzie można skorzystać ze stanowiska do robienia zdjęć i kącika plastycznego. Do dyspozycji będą także mega kolorowanka do malowania, gigantyczne memory i klocki do układania w wielkim rozmiarze. Animatorki obsługujące poszczególne stanowiska i zawsze chętne do pomocy, będą zachęcać najmłodszych do zabawy.
Nie zabraknie także gości specjalnych, Bolka i Lolka – tytułowych bohaterów popularnej w latach 80-ych kreskówki dla dzieci. Program wydarzenia ubarwią również ciekawe konkursy, w których będzie można zdobyć wyjątkowe nagrody w postaci niezapomnianych smaków dzieciństwa – gumy turbo, andrutów czy oranżady. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają darmową watę cukrową.
– Z okazji Dnia Dziecka na trzy dni CH Focus zamieni się w wyjątkowy plac zabaw przypominający ten sprzed trzech, a nawet czterech dekad. Dla najmłodszych będzie to świetna okazja do poznania gier i zabaw z  dziecięcych lat rodziców i dziadków. Nie zabraknie symboli z tamtego okresu, choćby bohaterów kultowej kreskówki – Bolka i Lolka czy też smaków dzieciństwa. Mamy nadzieję, że wydarzenie to przybliży dzieciom dziecięcy świat ich rodziców i umożliwi przeniesienie się w czasie, dostarczając im wielu wspaniałych przeżyć - mówi Gregory Pertus dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.
Na Dzień Dziecka z Bolkiem i Lolkiem CH Focus zaprasza w dniach 1-3 czerwca, w godz. 11.00-19.00. Wydarzenie zlokalizowane będzie na parterze galerii w pobliżu sklepu Smyk.
Więcej informacji nt. planowanych wydarzeń znajduje się na www: https://focusbydgoszcz.pl/.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry