Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Trance Friends vol. 25

Gdzie?
Trance Friends vol. 25

Informacje od Organizatora:
Zapowiadamy kolejne wspaniałe nazwiska na najbliższe Trance Friends które odbędzie się 01.04.2023 w Hotel Klub Restauracja Kuźnia Bydgoszcz.
A wystąpią:
Metta & Glyde to brytyjski duet, który jest liderem współczesnej generacji trance. Ich charakterystyczne brzmienie, ultranowoczesne podejście do energetycznego, klasycznego transu, wstrząsa planetą, czyniąc z nich jednego z najbardziej rozchwytywanych zespołów na światowej scenie. Zostali okrzyknięci przez Seana Tyasa „współczesnym Alphazone”, ich piękny, emocjonalny i wysokoenergetyczny styl w utworach pobudza wyobraźnię i doskonale przekłada się na parkiet transowy. Pierwsze miejsce na liście trance Beatport osiągnęli trzykrotnie dzięki utworom „Renaissance” i „Storm” w FSOE i FSOE Fables, a także dzięki ich remiksowi „The Oasis” Talla 2XLC w That’s Trance.
Wydają utwory w najlepszych trance wytwórniach jak FSOE, VII, Skullduggery, Regenerate, FSOE Fables, Nocturnal Knights, Find Your Harmony, Amsterdam Trance i ich własna wytwórnia, One Forty. Bycie w Beatport Top 10 to dla nich rutyna a dodatkowo sprzedali na tej platformie najwięcej utworów w całym 2022 roku w gatunku Trance!
Współpracują przy produkcjach z takimi artystami jak Sean Tyas i Ferry Tayle. Na koncie mają także wspaniałe remixy jak Talla 2XLC „The World In My Eyes”, David Gravell & Corti Organ „Bliss”, Sean Tyas & Darren Porter „The Potion”. Ten ostatni rozsławił markę Metta & Glyde na całym świecie!
Metta & Glyde to występ, który trzeba zobaczyć, a ich misja polegająca na zapewnieniu ludziom tych wyjątkowych chwil na parkiecie i długotrwałych wspomnień.
Arctic Moon ( Tomasz Popielarski ) – DJ/producent pochodzący ze Szczecina. Już od dzieciństwa interesował się muzyką elektroniczną, która fascynowała go swoją różnorodnością i emocjami jakie wywołuje. Swoje pierwsze kroki w tworzeniu muzyki zaczął w 2004 roku zapoznając się z profesjonalnymi programami do produkcji i zdobywając muzyczne doświadczenie. Na przełomie lat 2005 - 2007 jego styl przechodził wiele przemian i modyfikacji. Pierwsze projekty prezentowały różne style muzyczne od klimatów dance, house po trance i hard trance. Na początku roku 2007 Tomek postanowił pozostać przy jednym stylu muzycznym, który był najbliższy jego sercu, a był nim Trance. W tym celu stworzył projekt o nazwie Arctic Moon, który w pełni odzwierciedla jego naturę. Duży wpływ na twórczość Tomka mają inne gatunki muzyczne. W swoich utworach stara się zawrzeć elementy muzyki filmowej, rocka oraz innych styli elektroniki jak np. techno. Numery wydaje w takich wytwórniach jak Armada Music, FSOE, czy Black Hole Recordings. Miał też okazję zagrać na wielu krajowych jak i zagranicznych imprezach m.in. Tomorrowland, ASOT, EDC, Electric Zoo, Luminosity, Godskitchen, Sunrise Festival, Dreamstate, FSOE, Electronic Family, Grotesque, Euforia Festival.
Utwory Arctic Moon'a supportowali: Armin Van Buuren, Above & Beyond, Ferry Corsten, Markus Schulz, Tiesto, Paul Van Dyk, Aly & Fila, Rank1, Menno De Jong, Richard Durand, Sean Tyas, W&W, Talla 2XLC, Dj Shah, Pedro Del Mar, M.I.K.E., Ernesto vs. Bastian, Signum, Activa, Daniel Kandi, Solarstone, Niklas Harding, Mark Pledger, Stoneface and Terminal, Manuel Le Saux, Sebastian Brandt, Onova, Tom Colontonio, Akesson i wielu innych.
Reborn Sound System - czyli Piotr i Kuba to DJ-e i producenci muzyczni z Bydgoszczy. Rezydenci i organizatorzy eventu Trance Friends.
Współwłaściciele wytwórni muzycznej Trance Friends Records
Na swoim koncie posiadają 5 oficjalnych utworów wydanych w wytwórniach Yeiskomp Records / Music EDM label oraz Trance Friends Records
Do tej pory mieli możliwość zagrać z takimi gwiazdami muzyki elektronicznej jak Ralphie B, Billy Gillies, Grega Downey, Daniel Kandi, Frank Waanders, Arctic Moon, Matt Bukovski, Robbie Seed, A.R.D.I, Regain, Diabllo, Ever-L.
Oprócz Trance Friends mieli możliwość zagrać na takich wydarzeniach jak We Love Trance, Samadhi Sounds oraz halowej edycji Black Sugar
Regularnie co wtorek o 20:00 można posłuchać ich setów na audycji In The Trance Space na kanale twitch
www.twitch.tv/rebornsoundsystem
,gdzie często zapraszają do siebie gości ze świata muzyki trance. Są hostami w comiesięcznych wydarzeniach livestream The Home Club ( THC )
Ich ulubione style muzyczne to Uplifting Trance, Tech Trance, Progressive Trance, Acid Trance, Psy Trance, Progressive House.
Mario Moon & Dave AirmaX - Duet na co dzień mieszkający w Danii wydający utwory w wytwórniach Ablazing, Nahawand, Yeiskomp Records / Music EDM label oraz Suanda Music. Co czwartek prowadzą swoje livestreamy z nutami trance.
Celem Mariusza i Davida jest połączyć dobry stary trance z nowymy akcentami.
Ich utwory grywały takie osoby jak Roman Messer, W!SS, Allen Watss, Voolgarizm, Yoshi & Razner, Artento Divini.
Są świetnymi producentami muzycznymi a ich sety są bardzo energetyczne.
Pink Sky czyli Kinga Bułhak, to djka pochodząca z Bydgoszczy, pasjonatka muzyki Trance od wczesnych lat 2004/2005 , gustuje w klimatach Psy Trance , Progressive i Uplifting! Jej ostatni występ spotkał się z wielkim uznaniem klubowiczów dlatego liczymy na powtórkę.
Natalia Dol czyli Natalia Doloisio - pochodząca z Argentyny początkująca DJ-ka i producentka muzyczna. Miłośniczka muzyki trance, jej ulubiony gatunek to uplifting trance. Miała możliwość już grywać te klimaty w paryskich klubach gdzie mieszka na co dzień.
Trance Friends vol. 25 Kuźnia Klub Bydgoszcz, Gdańska 67
Standardowo startujemy 20:00
Wstęp 40zł (studenci z legitymacją 20 zł)


______________________
Kalendarz wydarzeń    
odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki     aplikacji mobilnej       (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry