Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Golden Five - Dance Revolution

Gdzie?
Golden Five - Dance Revolution

Informacje od Organizatora:
Już 31 marca po raz pierwszy zapraszamy na imprezę taneczną z Golden Five! Golden Five to pięciu różnych DJ’ów, maksymalna dawka energii, rewelacyjnego doboru repertuaru muzycznego oraz gwarancja udanej zabawy. Piątka przyjaciół, na co dzień prężnie działająca w branży imprez okolicznościowych, wesel i eventów, połączyła swoje siły aby stworzyć dla Was wydarzenie inne niż wszystkie.
Otwarcie 18:00
Start imprezy: 19:00
Bilety:
I Pula 30zł
II Pula 40zł
III Pula 50zł (w dniu imprezy, jeżeli wydarzenie nie zostanie wyprzedane)
https://goingapp.pl/wydarzenie/dance-revolution/marzec-2023
https://bkb.pl/90350-8b686
Dj Grudi, to 100% pozytywnej energii, który swoim uśmiechem i rewelacyjnym humorem potrafi zarazić każdego, a jego profesjonalizm śledzi na FB ponad 17 tysięcy osób. Cichy fan Backstreet Boys i miłośnik muzyki lat 90-tych.
Dj Gryfi rewelacyjny mówca, konferansjer i osoba o wielu muzycznych twarzach, który doborem repertuaru muzycznego jest wstanie zaskoczyć każdego, co potwierdza 100% zadowolonych jego klientów.
Dj KaBi, to w 2017 roku uczestnik i laureat pierwszego miejsca w ogólnopolskim konkursie Gali Branży Weselnej, Weselny Ekspert i Rzeszów na żywo. Podobno o muzyce lat 80-tych wie wszystko, lub prawie wszystko.
Dj MariOo specjalista w dziedzinie tworzenia niezapomnianych, muzycznych wrażeń. Jego pasja do muzyki i tworzenia animacji jest definicją udanej imprezy o których do dnia dzisiejszego mówi wielu.
Dj Quattro, gdy przyszedł na świat, to lekarze w jego DNA odkryli nową cząsteczkę-muzykę! Bywalec klubowych scen, który zamiast jedzenia żywi się muzyką. Zawsze na bieżąco znający wszystkie hity muzyki polskiej i zagranicznej.
Na wydarzeniu otwarta będzie nasza restauracja oraz Kantyna Lloyda. Zabierzcie dobry humor i wygodne buty!
Istnieje możliwość rezerwacji stolika po wcześniejszym wykupieniu jednego z naszych autorskich pakietów kontakt: 797 910 048 / media@fabrykalloyda.pl


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry