Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Senior aktywny i kreatywny - cykl bezpłatnych warsztatów dla seniorów

Gdzie?
Senior aktywny i kreatywny - cykl bezpłatnych warsztatów dla seniorów

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza na nowy cykl bezpłatnych warsztatów plastycznych dla seniorów. Start w najbliższą sobotę 28 stycznia o godzinie 12.00. Tego dnia odbędą się warsztaty zdobienia wazonów techniką decoupage.
Udział w warsztatach kreatywnych to dla seniorów okazja spotkania osób o podobnych zainteresowań i wykonania niepowtarzalnych przedmiotów. Dlatego Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz rozpoczyna kolejną edycję bezpłatnych warsztaty kreatywne dla seniorów. Pierwsze zajęcia z tegorocznego cyklu odbędą się już w sobotę 28 stycznia.
Podczas styczniowego spotkania uczestnicy poznają technikę ozdabiania decoupage, która sprawia, że przedmioty zyskują charakterystyczny, postarzony wygląd. Wykorzystując specjalne preparaty, papierowe wzory i naturalne dodatki, z butelek i innych szklanych naczyń, seniorzy wykonają dekoracyjne wazony. Wykonane ozdoby będzie można zabrać do domu.
Kolejne zajęcia z jesiennego cyklu „Kreatywny senior” odbędą się:
- 25 lutego – kubistyczne portrety
- 18 marca – wiosenne dekoracyjne wianki
Warsztaty kreatywne dla seniorów odbędą się 28 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. W zajęciach można będzie wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 


 

do góry