Oficjalna strona turystyczna Bydgoszczy

Rodzinne warsztaty - dekoracje na choinkę

Gdzie?
Rodzinne warsztaty - dekoracje na choinkę

Informacje od Organizatora:
Wspólnie tworzymy świąteczne dekoracje
Zaledwie kilka tygodni dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia. Jak sprawić by czas oczekiwania na nie minął radośniej i bardziej kolorowo? Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz 10 grudnia zaprasza do udziału w rodzinnych warsztatach kreatywnych, podczas których powstaną kolorowe dekoracje na choinki. Tego dnia odbędzie się również jarmark produktów ekologicznych. Wstęp wolny.
W sobotę 10 grudnia pasaż Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz wypełni świąteczna atmosfera. Podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych powstaną bajecznie kolorowe ekologiczne dekoracje na świąteczne choinki. Uczestnicy przekonają się, że z naturalnych materiałów jak szyszki, drewienka, papier, wytłoczki jajek, suszone pomarańcze, laski cynamonu czy korek można wykonać rozmaite gwiazdkowe ozdoby. Instruktorzy podpowiedzą, jakich technik użyć by ozdoby były trwałe i estetyczne. Prace wykonane podczas zajęć będzie można zabrać do domu i powiesić na świątecznym drzewku.
Rodzinnym warsztatom będzie towarzyszył ekologiczny jarmark. Na stoiskach rozstawionych w pasażu Lokalni rzemieślnicy i kupcy zaprezentują wiele różnorodnych przedmiotów. To doskonała okazja by zakupić upominki dla bliskich!
Świąteczne warsztaty kreatywne odbędą się w sobotę 10 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy w godzinach 12.00 – 17.00. Natomiast stoiska na ekologicznym jarmarku będą dostępne od godziny 11.00 do godziny 18.00. Wstęp wolny.


______________________
Kalendarz wydarzeń  
odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry