Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Wielka Trasa Stand-Up Polska

Gdzie?
Wielka Trasa Stand-Up Polska
BILETY

(do kupienia w kasie MCK i na Kupbilecik.pl - aktywny link u dołu strony):

Pojedyncze: 50 zł

Grupowe (powyżej 20 osób): 40 zł

Jest stand-up i jest STAND-UP POLSKA.

Członkowie najbardziej pracowitej grupy komediowej zaprezentują swoje najlepsze teksty!

Nie powiemy Ci, żebyś się szykował, bo i tak nie możesz się na to przygotować. Po prostu bądź, usiądź wygodnie i odpłyń z nami:

ANTONI SYREK-DĄBROWSKI

Ma oryginalne podejście do świata i ostre puenty, które zapewniły mu udział w licznych programach telewizyjnych w Polsce i zagranicą. Komik wysokiego ryzyka. Wyrazisty i bezkompromisowy. Nie boi się przekraczania granic poprawności. Dla żartu jest w stanie zrobić wszystko.

KAROL KOPIEC

Na scenie od 2008 roku. Współorganizator pierwszych w Warszawie cyklicznych imprez Stand-up‘owych. O sobie mówi krótko: stand-uper, improwizator, kosmiczny wędrowiec, miejski gołąb, włoski makaron.

MICHAŁ KEMPA

Komik, prawnik, maratończyk. Jest komikiem, ale propaguje humor nieśmieszny i smutny. Dużo biega, bolą go piszczele.

Uważa się za mądrzejszego i lepiej wykształconego od pozostałych komików ze Stand-up Polska. Może nie jest bardzo śmieszny, ale jest sympatyczny. Ludzie nieustannie z zażenowaniem określają go jako gorszą wersję Andy Kaufmana, Andrzeja Poniedzielskiego czy inne gorsze wersje innych wersji.

GAWEŁ FELIGA

Gaweł co prawda występował parokrotnie w telewizji, ale raczej nie jest złym człowiekiem. Wiecznie sceptyczny, trochę mizantrop; próbuje ukryć ten fakt opowiadając żarty o tym, jak bardzo jesteśmy zgubieni.

Prowadzi podcast pt. "Nagrałeś To?!", gdzie rozmawia z innymi komikami o życiu i innych żartach.

WOJTEK FIEDORCZUK

Jak na ramy gatunku uprawia bardzo kontrowersyjny Stand-up, prawie wcale nie mówiąc nic kontrowersyjnego. Stara się kierować absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem. Celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością. Liczy na inteligencję widza i często się nie przelicza. Nie ma ulubionego Stand-uppera z za granicy. Natychają go Tuwim, Słonimski, Starsi Panowie, Młynarski. Cieszy go, gdy ktoś podczas jego występu rozumie o co mu chodzi.

CZAREK JURKIEWICZ

Komik tekściarz, frustrat, belfer, nerd, którego cechuje ostry styl sceniczny i bezkompromisowe podejście do żartu. Jest jedną z dwóch pierwszych osób, która zaczęła promować Stand-up Comedy na terenie Polski. Początkowo jako underground-owy stand-up obecnie jako formę komedii rozpoznawalną przez tysiące widzów.

BARTEK WALOS

Indiana Jones polskiej sceny barowo-kawiarnianej. Z urodzenia radomiak, warszawiak z powołania. Większość życia spędza na nurkowaniu po animowano-muzyczno-filmowe perełki i wypływa na powierzchnię tylko po coś do żarcia. Znawca tematu, miłośnik diy i the incredible machines. Mogliście go oglądać na Comedy Central i telewizyjnej dwójce.

MACIEJ BUCHWALD

Reżyser filmowy, komik, konferansjer. W swoich występach łączy historie ze swojego życia, trafne i złośliwe spostrzeżenia z szalejącymi wystrzałami nieskrępowanej wyobraźni.

SEBASTIAN REJENT

Miłośnik komizmu, wiedzy i kultury masowej. Przedszkolny mistrz w młynek. W dzieciństwie wielki fan kolekcji od Deagostini. Zbierał dinozaury, skarby ziemi, ciekawostki o świecie, a następnie powiedział: "pieprzyć wiedzę!" i zaczął zbierać pokemony. By przypodobać się dziewczynom.

JASIEK BORKOWSKI

Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych polskich komików. Występować zaczął dzięki Stand-up Polska w 2010 roku, zdobywając w tym czasie uznanie i sympatię widzów, swoim zaskakującym i emocjonalnym Stand-upem. Występował m.in.w Comedy Central Prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego,TVP2 w programie "Tylko Dla Dorosłych" oraz na roastach Szymona Majewskiego i Tego Typa Mesa. Jego przemyślenia i wnioski szokują jego samego co jest powodem jego...kolejnych wniosków i kolejnych przemyśleń.

BARTEK ZALEWSKI

Pochodzi z Wrocławia, gdzie w 2010 zadebiutował w formule stand-upowej. Założył grupę "Wrocławski Stand-up", po przeprowadzce do Warszawy w 2015 NIE założył grupy "Warszawski Stand-up". Jego teksty powstają na przecięciu, niemocy wobec nałogów i walki ze sobą. Całość złapana w gęstą siatkę odniesień, wypatroszone nożem trudnych relacji, obtoczone w mące (zwykłej, tortowej), usmażone na głębokim zwątpieniu i podawane z nutką psychozy. Autor chciał nadmienić, że porównał swoją komedię do ryby, tak dla wyklarowania. Masła.

MACIEJ ADAMCZYK

Przygodę z życiem zaczął w 85. Przygodę ze sceną w 2009. Pojawił się w obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand up! Wyrzucili go z eliminacji do PAKI za żart, w którym pojawiło się autystyczne dziecko. To jego największe sukcesy. Z mniejszych to pojawił się na scenie grubo ponad sto razy i tylko raz mu ktoś groził, że coś mu zrobi (a konkretnie porysuje samochód).
do góry