Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Game Expert Blu Game Show - impreza gamingowa

Gdzie?
Game Expert Blu Game Show - impreza gamingowa

Informacje od Organizatora:
Game Expert Blu Game Show to druga edycja turnieju Counter Strike: Global Offensive organizowana w Bydgoszczy. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się 28 maja w hali sportowo-widowiskowej SISU Arena. Prócz emocjonujących rozgrywek, dodatkowymi atrakcjami dla odwiedzających będą targi technologiczne i targi pracy IT.
Event jest odpowiedzią na stale rosnące zainteresowanie e-sportem. Na całym świece dyscyplina ta zdobywa coraz to nowych miłośników, a rozkwit biznesu gamingowego idzie w parze z rozwojem technologicznym. Nasi partnerzy to firmy z ugruntowaną pozycją na rynku polskim i światowym pod względem dystrybucji sprzętu komputerowego. Ich doświadczenie i profesjonalizm gwarantują wysoką wartość merytoryczną spotkań podczas targów.
W turnieju wezmą udział drużyny wyłonione podczas eliminacji online. Fani będą mogli obserwować rozgrywki półfinałowe i oczywiście wielki finał. Pula nagród to 25 tys. złotych plus cenne nagrody rzeczowe. Jest zatem o co walczyć!
Na wydarzenie zapraszamy fanów gier komputerowych, wszystkie osoby zainteresowane nowinkami technologicznymi oraz rodziny z dziećmi. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Stoiska gamingowe z grami solo i duo, gogle VR, gry retro. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.
Żeby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie https://esport.blustreamtv.pl/ .


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry