Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Piknik na sportowo dla całej rodziny

Piknik na sportowo dla całej rodziny

Informacje od Organizatora:
Duży rodzinny piknik  w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego czeka na bydgoszczan już w najbliższą niedzielę, 25 września w Fordonie na stadionie miejskim przy ulicy Sielskiej. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w olimpiadzie biegowej, a także szeregu innych dyscyplin sportowych. Dla najmłodszych przygotowano sporo atrakcji. Wśród nich są m.in. pokaz baniek mydlanych, fotobudka, balonowe figurki, warsztaty kreatywne, czy kolorowe warkoczyki. Piknik organizowany jest w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.
W programie m.in.:olimpiada biegowa, dmuchańce, szereg dyscyplin sportowych, brokatowe tatuaże, kolorowe warkoczyki, fotobudka,wata cukrowa i popcorn,warsztaty kreatywne,pokaz baniek mydlanych,balonowe figurki.
O godz. 14 na boisko wybiegną samorządowcy Metropolii Bydgoszcz i lokalni dziennikarze. Po przerwie spowodowanej pandemią rozegrają Wielki Mecz Charytatywny. Drużyny spotkają się już po raz szósty. Środki zebrane podczas poprzednich edycji przekazane zostały Bydgoskiemu Zespołowi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych i Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Karolewie. Dzięki przekazanym pieniądzom dzieci mogły wyjechać na kolonie i wycieczki po regionie.
Rodzinny Piknik Sportowy (godz. 12.00) i Wielki Mecz Charytatywny (godz. 14.00), niedziela, 25 września, ul. Sielska 12b. Wstęp wolny.


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w  Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).        
______________________      
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl              
______________________      
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry