Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Marduk

Gdzie?
Marduk

Z okazji trzydziestolecia zespołu, Marduk wraca do Polski na 7 koncertów! Jednym z przystanków jubileuszowej trasy formacji Morgana Håkanssona będzie Fabryka Lloyda w Bydgoszczy. Na koncert zapraszają Massive Music oraz Estrada Banita.

30th Anniversary tour 2021
MARDUK – black metal, Szwecja
Valkyrja – black metal, Szwecja
Doodswens - black metal, Holandia


MARDUK - Synonim black metalu, prawie 30 lat na scenie i ani chwili spadku formy, bezkompromisowa maszyna do zabijania, koncertowa pierwsza liga. Morgan Håkansson swoją machinę wojenną prowadzi z precyzją godną podziwu. Wielokrotne zmiany składu nigdy nie zachwiały jego wizji i gdy kolejne skandynawskie kapele powstałe w latach 90. zawieszały działalność, podążały w niezrozumiałe rejony i prędzej czy później spuszczały z tonu, Marduk uparcie, nieprzerwanie i z wielką determinacją parł do przodu. Dyskografię grupy zamyka wydany w 2018 roku album „Viktoria”, którego surowość jest odzwierciedleniem bezkompromisowego kierunku obranego przez Szwedów na początku kariery.


VALKYRJA - Black metalowy zespół założony w Sztokholmie w roku 2004. Ideą, która przyświecała szwedom, było szerzenie nienawiści i zgorszenia poprzez muzykę. Grupa nagrała dotychczas 4 płyty i wielokrotnie koncertowała w całej Europie.


DOODSWENS - Holenderski duet założony w 2017 roku w Eindhoven. W swoim dorobku mają demo i split z Adversarius.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry