Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Jarmark Winyli i warsztaty malowania płyt w CH Rondo!

Gdzie?
Jarmark Winyli i warsztaty malowania płyt w CH Rondo!

Informacje od Organizatora:
Tym razem na jarmarku w Centrum Rondo zakręcimy winylami na okrągło! W piątek i sobotę od 10.00 do 20.00 w pobliżu drogerii Sephora i Kwiaciarni Olivia spotkamy się na unikalnym, muzycznym wydarzeniu.
Poczuj klimat sprzed kilku dekad! Przenieś się z nami w lata 80te, gdy królowały płyty winylowe i kasety magnetofonowe. Przypomnij sobie trzeszczenie płyty w adapterze. To będą targi, na których kupisz nie tylko płyty, kasety, plakaty i inne gadżety w styli vintage, ale też wspomnienia.
Spotkaj się z miłośnikami sprzętu audio, z którymi będziesz mógł porozmawiać o starych, kultowych wydarzeniach, a także dowiedzieć się, jak wydobyć ze swojego sprzętu jeszcze lepszy dźwięk! Dziel się wiedzą o ukochanych zespołach i o muzyce z innymi pasjonatami, pełnymi pasji i wiedzy.
Wymieniaj się płytami z innymi fanami winyli, szukaj perełek i skarbów pełnych dźwięku! Przy okazji poznasz nowych ludzi i być może zawrzesz świetne znajomości, bo w towarzystwie prawdziwych pasjonatów nie sposób się nudzić. Dodatkowo czekają tu na Was warsztaty malowania winyli, dzięki którym sędziwym, zdartym krążkom nadacie całkiem nowy wygląd i świeżość, tworząc z nich niepowtarzalne dzieła.
Zabierz ze sobą najmłodszych, dla których tradycyjnie przygotowaliśmy animacje w jarmarkowej atmosferze. Zadbamy, by odwiedzający w każdym wieku mieli mnóstwo rozrywki. Nie zabraknie też licznych promocji w ramach happy hours u naszych najemców.
Przyjdź i daj się wkręcić w winylowe szaleństwo!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry